FISH PROJECT na NEWCONNECT CONVENTION.

11 Września 2012

W ostatni piątek sierpnia odbył się 5. NewConnect Convention, w którym uczestniczyła spółka portfelowa Venturion Investment Fund - Fish Project S.A. Część osób odwiedzających stanowisko Spółki stanowili inwestorzy zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat trwającej oferty prywatnej, pojawili się również degustatorzy produktów wytwarzanych przez Emitenta.

„Dzięki naszemu udziałowi w NewConnect Convention osoby, które chciały zapoznać się ze specyfiką prowadzonej przez nas działalności, miały okazję do bezpośredniego spotkania z członkami Zarządu. Liczyliśmy na dużą ilość rozmów z potencjalnymi inwestorami, ale niestety aktualna sytuacja na rynkach kapitałowych chyba ich nieco wystraszyła.” – podsumował Prezes Zarządu Arkadiusz Łabuda.

Warto jednak podkreślić, że inwestorzy, którzy odwiedzili stoisko Fish Project S.A., mogli poznać wiele interesujących informacji na temat działalności Spółki, jej planów na najbliższą przyszłość, a także szczegółów dotyczących możliwości udziału w trwającej ofercie prywatnej.

Jak zaznacza Prezes Łabuda: „Spodziewamy się, że część osób, z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać, przeanalizuje na spokojnie otrzymane od nas informacje i już niedługo zdecyduje się na inwestycję w naszą firmę.”

Dokładniejszych informacji na temat oferty Spółki udzielali także przedstawiciele jego Autoryzowanego Doradcy, czyli INVESTcon Group S.A. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w NewConnect Convention wciąż mogą jeszcze uzyskać interesujące ich informacje i dołączyć do grona inwestorów, którzy już zdecydowali się związać z Fish Project S.A.

powrót