Nowy Prezes VENTURION INVESTMENT FUND S.A.

25 Kwietnia 2013

W dniu 24 kwietnia 2013 roku Pan Łukasz Kiniewicz powołany został do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu VENTURION INVESTMENT FUND S.A.

Pan Łukasz Kiniewicz posiada kilkunastoletnie doświadczenie w konsultingu strategicznym, telekomunikacji, eCommerce i sektorze nowych technologii,  zdobywane na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych organizacjach. Jest absolwentem studiów magisterskich Akademii Leona Koźmińskiego, ukończonych z wyróżnieniem, był stypendystą Ministra Edukacji Narodowej oraz fundacji R.S. Laudera w Nowym Jorku (USA).

Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w dziale strategii w firmie Andersen Consulting (obecnie Accenture), w kolejnych latach pracował między innymi dla IBM Business Consulting Services, Deutsche Telekom oraz A.T. Kearney na międzynarodowych projektach doradczych dla klientów w wielu krajach europejskich oraz na Bliskim Wschodzie.

W latach 2006-2008 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Zarządzania Efektywnością Sprzedaży w firmie NETIA S.A. nadzorując obszar wsparcia sprzedaży dla wszystkich pionów sprzedaży operatora telekomunikacyjnego.

W latach 2008-2012 pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki Operator24.pl S.A. zajmującej się wdrażaniem i obsługą nowoczesnych sklepów internetowych.
Certyfikowany Project Manager przez PMI (Project Management Institute).

Posiada doświadczenie w obszarach: strategii operacyjnej przedsiębiorstw, CRM, projektowania i optymalizacji procesów biznesowych, integracji systemów IT oraz wdrażania innowacyjnych projektów biznesowych.

Pan Łukasz Kiniewicz został powołany do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki, przez jej większościowego akcjonariusza PCH CAPITAL S.A. i zgodnie ze strategią VENTURION INVESTMENT FUND S.A. skoncentruje swoje działania na realizacji projektów inwestycyjnych na wczesnym etapie rozwoju, w tym również na zakładaniu nowych własnych przedsięwzięć biznesowych przez Spółkę.

Więcej informacji:
• Raport bieżący

powrót