Direct Debt Contact S.A. (podmiot w 100% zależny od Runicom S.A.) oraz Debt One S.A. (należący w 100% do Equitier S.A.) rozpoczyna współpracę Colmec Sp. z o.o.

21 Kwietnia 2016

Direct Debt Contact S.A. na podstawie umowy serwisu wierzytelności rozpoczyna we współpracy z Debt One S.A. windykację na rzecz Colmec Sp. z o.o.

zobacz więcej

Direct Debt Contact S.A. (podmiot w 100% zależny od Runicom S.A.) oraz Debt One S.A. (należący w 100% do Equitier S.A.) rozpoczyna współpracę ze spółką udzielającą pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorstw.

20 Kwietnia 2016

Direct Debt Contact S.A. na podstawie umowy serwisu wierzytelności rozpoczyna we współpracy z Debt One S.A. windykację pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorstw.

zobacz więcej

Direct Debt Contact S.A. (podmiot w 100% zależny od Runicom S.A.) oraz Debt One S.A. (należący w 100% do Equitier S.A.) rozpoczyna współpracę z Eurotransnet Sp. z o. o.

15 Kwietnia 2016

Direct Debt Contact S.A. na podstawie umowy serwisu wierzytelności rozpoczyna we współpracy z Debt One S.A. windykację wierzytelności na rzecz EUROTRANSNET Sp. z o. o.

zobacz więcej

Direct Debt Contact S.A. (podmiot w 100% zależny od Runicom S.A.) oraz Debt One S.A. (należący w 100% do Equitier S.A.) serwisować będą portfel wierzytelności o łącznym nominale ponad 2.000.000 zł.

8 Kwietnia 2016

Direct Debt Contact S.A. na podstawie umowy serwisu wierzytelności rozpoczyna we współpracy z Debt One S.A. windykację portfela wierzytelności B2C.

zobacz więcej

Direct Debt Contact S.A. (podmiot w 100% zależny od Runicom S.A.) oraz Debt One S.A. (należący w 100% do Equitier S.A.) serwisować będą portfel wierzytelności o wartości ponad 4.000.000 zł.

7 Kwietnia 2016

Direct Debt Contact S.A. na podstawie podpisanej ostatnio umowy serwisu wierzytelności rozpoczyna we współpracy z Debt One S.A. windykację portfela wierzytelności B2C.

zobacz więcej